Маслянa у місті Первомайськ.

29.02.2020 р. Високопреосвященніший Олексій, архієпископ Вознесенський і Первомайський а також духовенство міського благочиння відвідали захiд присвячений святкуванню Масляної. Урочистості були організовані на площі ім.Т. Шевченка, де зібралось чимало первомайців аби за традицією проводити зиму та зустріти весну. З вітальними словами до присутніх звернулися міський голова Людмила Дромашко та архієпископ Олексій. Його Високопреосвященство зазначив, що церква є берегинею духовних цінностей народу, а тому, і існує єдність між народними традиціями та церковними святами. Також Владика нагадав усім, що з понеділка ми вступаємо в час Великого Посту, завдяки якому здатні відчути радість Христового Воскресіння. Важливим критерієм являється осмислене і правильне постування, яке полягає не лише у відмові від скоромної їжі, але і у творінні добрих справ, які збагачують нашу душу.