ТРИ МИТРОПОЛИТИ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ОЧОЛИЛИ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
20 вересня 2024 року, напередодні свята Різдва Пресвятої Богородиці, митрополит Конотопський і Глухівський Роман, митрополит Вознесенський і Первомайський Олексій та митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершили Всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Архіпастирям співслужили: секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний храмів Красилівського округу протоієрей Віталій Дунець та духовенство м. Хмельницького.
Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Олександри Хрінчак.
В кінці богослужіння митрополит Віктор привітав Архієреїв та присутніх вірян у храмі з наступаючим святом Різдва Пресвятої Богородиці.