Вівторок. Післясвято Різдва Пресвятої Богородиці. Прп. Феодори. Прп. Силуана Афонського.

24 вересня 2024 року митрополит Вознесенський і Первомайський Олексій звершив Божественну літургію в храмі Христа Спасителя в місті Южноукраїнськ.
Його Високопреосвященству співслужили: секретар Вознесенської єпархії, благочинний Южноукраїнського округу, настоятель храму протоієрей Михаїл Кіряк, благочинний Первомайського районного округу протоієрей Вячеслав Симчук, благочинний Первомайського міського округу протоієрей Анатолій Нирко, благочинний Братського округу протоієрей Олег Гарбовський, благочинний Доманівського округу протоієрей Георгій Бондарук, духовенство Вознесенської єпархії.
Під час богослужіння були піднесені особливі молитви за воїнів-захисників України, усіх знедолених, нужденних та постраждалих від війни.
В кінці богослужіння Владика привітав отця Михаїла Кіряка з
35-ю річницею ієрейської хіротонії. Також протоієрей Михаїл Кіряк був нагороджений вищим орденом ” Міжнародної Академії Козацтва”.