Неділя 14-а після П’ятидесятниці, після Воздвиження. Ікони Божої Матері: “Призри на смирення”.

29 вересня 2024 року митрополит Вознесенський і Первомайський Олексій звершив Божествену літургію в храмі на честь великомучениці Параскеви селища Криве Озеро.
Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Кривоозерського округу, настоятель храму протоієрей Михаїл Богайчик, благочинний Первомайського міського округу протоієрей Анатолій Нирко, протоієрей Віктор Балтська єпархія.
Під час богослужіння були піднесені особливі молитви за воїнів-захисників України, усіх знедолених, нужденних та постраждалих від війни.
В кінці богослужіння було звершено подячний молебень Господу Богу, після якого Владика Олексій привітав ктитора та пономаря храму Єфімова Олега Петровича з 60 літям.