День пам’яті святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова.

9 жовтня 2024 року митрополит Вознесенський і Первомайський Олексій звершив Божественну літургію у храмі на честь Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова села Прибузьке.
Його Високопреосвященству співслужили: секретар Вознесенської єпархії протоієрей Михаїл Кіряк, протоієрей Іоанн Серховець, благочинний Доманівського округу протоієрей Георгій Бондарук, настоятель храму протоієрей Михаїл Пригара, протоієрей Михаїл Єгарєв.
Під час богослужіння були піднесені особливі молитви за воїнів-захисників України, усіх знедолених, нужденних та постраждалих від війни.
В кінці богослужіння було звершено святкову хресну ходу біля, храму, після якої митрополит Олексій привітав духовенство та прихожан храму зі святом.