П’ятниця 5-ї седмиці Великого посту. Заупокійне богослужіння.

19 квітня 2024 року у Свято-Вознесенському кафедральному соборі міста Вознесенськ, в третю річницю кончини протоієрея Володимира Семенюка, було звершено Літургію Передосвячених Дарів.
Літургію звершили митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим і митрополит Вознесенський і Первомайський Олексій.
Високопреосвященнішим Владикам співслужили: секретар Вознесенської єпархії протоієрей Михайло Кіряк, секретар Миколаївської єпархії протоієрей Петро Струкало, духовенство Вознесенської єпархії.
Під час богослужіння були піднесені особливі молитви за воїнів-захисників України, усіх знедолених, нужденних та постраждалих від війни.
Після богослужіння було звершено літію та освячення надгробного Хреста на могилі протоієрея Володимира Семенюка.