11 квітня 2026 року, у Велику Суботу, митрополит Вознесенський і Первомайський Олексій звершив Вечірню з Божественною Літургією святителя Василія Великого в Свято-Варваринському храмі міста Первомайськ.
Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Іоанн Стояновський, протоієрей Георгій Вільчінський.
Під час богослужіння були піднесені особливі молитви за воїнів захинсиків України, усіх знедолених і постраждалих від війни.
В кінці богослужіння митрополит Олексій освятив хліб та вино, а також привітав духовенство та вірян з Великою Суботою.


















