Грудень 11, 2021

You are browsing the site archives for Грудень 11, 2021.

Канун Недели 25-й по Пятидесятнице.

11 декабря 2021 года архиепископ Вознесенский и Первомайский Алексий совершил Всенощное бдение в Свято-Варваринском храме г.Первомайск. Его Высокопреосвященству сослужил протоиерей Иоанн Стояновский, протоиерей Георгий Вильчинский.

Освячення часовні на честь Пресвятої Богородиці в селі Ясногородка.

9 грудня 20221 гоку, з благословення архієпископа Вознесенського і Первомайського Олексія, благочинним Єланецького району протоієреєм Миколаєм Фатичем в співслужінні протоієрея Василя Головчака, ієрея Георгія Мачинського було звершено чин освячення  часовні на честь Пресвятої Богородиці в селі Ясногородка Єланецького району. На освяченні були присутні представники адміністрації селищної ради.

Засідання комісії щодо затвердження заходів спрямованих на запобігання переохолодження та загибелі бездомних осіб.

8 грудня 2021 року, з благословення архієпископа Вознесенського і Первомайського Олексія, настоятель храму святого Спиридона Тримифунтського протоієрей Георгій Стояновський взяв участь в засіданні комісії на якому були розглянуті та затверджені заходи спрямовані на запобігання загибелі бездомних громадян від переохолодження в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.