Травень 21, 2023

You are browsing the site archives for Травень 21, 2023.

Канун пам'яті перенесеня мощей святителя і чудотворця  Миколая із Мир Лікійських в Барі.

Канун пам’яті перенесеня мощей святителя і чудотворця Миколая із Мир Лікійських в Барі.

21 травня 2023 року митрополит Вознесенський і Первомйський Олексій звершив Всенічне бдіння в Свято-Варваринському храмі міста Первомайськ. Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Іоанн Стояновський, протоієрей Георгій Вільчінський.

Неділя 6-а після Пасхи.

21 травня 2023 року митрополит Вознесенський і Первомайський Олексій звершив Божетсвену літургію в Свято-Варваринськму храмі міста Первомайськ. Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Іоанн Стояновський, протоієрей Георгій Вільчінський.

Венічне бдіння напередодні Неділі 6-ї по Пасці.

20 травня 2023 року митрополит Вознесенській і Первомайський Олексій звершив Всенічне бдіння в Свято-Варваринському храмі міста Первомайськ. Його Високопреосвященству співслужили протоієрей Іоанн Стояновський, протоієрей Георгій Вільчинський.