Освячення Свято-Троїцького храму.

19 листопада 2023 року митрополит Вознесенський і Первомайський Олексій взяв участь у освяченні Свято-Троїцького храму у с. Кушниця Іршавського району Закарпатської області.

Чин освячення храму та Божественну Літургію очолив митрополит Мукачівський і Ужгородський Феодор у співслужінні митрополита Вознесенського і Первомайського Олексія, архієпископа Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора та вікарія Мукачівської єпархії єпископа Свалявського Іларія.

За богослужінням були піднесені особливі молитви за мир в Україні, воїнів- захисників та перемогу України, за всіх постраждалих від війни.

Зі словом проповіді до вірян звернувся митрополит Вознесенський і Первомайський Олексій.

В кінці богослужіння керуючий Мукачівською єпархією висловив слова подяки архієреям, які прибули на освячення храму, настоятелю протоієрею Сергію, благодійникам та усім вірянам.