Святителя Спиридона єпископа Тримифунтського чудотворця.

25 грудня 2023 року митрополит Вознесенський і Первомайський Олексій звершив Божествену літургію в храмі на честь святителя Спиридона єпископа Тримифунтського чудотворця міста Первомайськ.

Його Висоокпреосвященству співслужили: секретар Вознесенської єпархії протоієрей Михайло Кіряк, благочинний Первомайсьокого районного округу протоієрей Вячеслав Симчук, благочинний Первомайського міського округу протоієрей Анатолій Нирко, настоятель храму протоієрей Георгій Стояновський, духовенство Кіровоградської єпархії та Вознесенської єпархії.

Під час богослужіння були піднесені сугубі молитви за воїнів захісників Укрїни, всіх постраждалих та знедоланих та мир в нашій країні.

В кінці богослужіння було звершено чин славління перед іконою святителя Спиридона, після чого Владика привітав духовенство храму та прихожан із святом.