Післясвято Різдва Христового.

11 січня 2024 року митрополит Вознесенський і Первомайський Олексій звершив Божествену літургію в Свято-Вознесенському кафедральному соборі міста Вознесенськ.
Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Братського округу протоієрей Олег Гарбовський, благочинний Єланецького округу протоієрей Миколай Фатич, благочинний Доманівського округу протоієрей Георгій Бондарук, благочинний Вознесенського округу протоієрей Олександр Вендель, духовенство Вознесенської єпархії.
Під час богослужіння були піднесені особливі молитви за воїнів-захисників України, усіх знедолених, нужденних та постраждалих від війни.
В кінці богослужіння було звершено чин славління перед іконою Різдва Христового. Після чого Владика привітав духовенство та прихожан храму з Різдвяними Святами.