Освячення автомобілів для військовослужбовців.

Підтримка обороноздатності та допомога нашим військовим є одним з пріоритетних напрямків всієї країни та влади Первомайської територіальної громади. Саме завдяки консолідації, підтримці та спільним діям між громадами Миколаївщини вдається надавати необхідну допомогу українським Героям на фронті.

 

Так, 31 травня 2024 року відбулася передача потужних нових автомобілів фірми JAC нашим бойовим підрозділам, що обороняють Україну від навали окупантів на східному та південному напрямку. Автомобілі були придбані завдяки голові та депутатам Врадіївської селищної ради і наповнені усім необхідним оснащенням для виконання бойових завдань Первомайською міською територіальною громадою.

Чотири потужних пікапи JAC стануть ефективним транспортом, який наші захисники зможуть використовувати для виконання поставлених бойових завдань спрямованих на знищення ворога та здійснення евакуаційних заходів у разі такої необхідності. Участь в передачі автомобілів військовим взяли участь голова Первомайської районної військової адміністрації Сергій Саковський, міський голова Первомайська Олег Демченко, військовий комісар Зеновій Куций, заступник міського голови Володимир Рябченко, Врадіївський селищний голова Микола Москаленко та представники від військових бойових підрозділів.

За традицією військовий капелан протоієрей Анатолій Нирко освятив транспортні засоби та благословив військових на вдалі виконання всіх бойових задач під Божим крилом.

Зазначимо, що міський голова Олег Демченко спільно із своєю командою регулярно відвідує захисників на передовій та надає допомогу нашим підрозділам. Під час останньої поїздки, яка відбулася від 25 травня 2024 року, до наших захисників на передову було передано речі першої необхідності, продукти тривалого зберігання, солодощі і смаколики, а також багато чого іншого, що потрібного військовим у побуті.

Article written by VOZNESENSK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів