Березень 10, 2022

You are browsing the site archives for Березень 10, 2022.

Освящение статуи Пресвятой Богородицы в г.Вознесенск.

10 марта 2022 года, по благословению архиепископа Вознесенского и Первомайского Алексия, благочинный Вознесенского округа протоиерей Александр Вендель совершил освящение статуи Пресвятой Богородицы и молебен за мир в Украине в г. Везнесенск. Идея установить в Вознесенске статую Царицы Небесной принадлежит жителям города. Вместе с местными жителями на молебном чине присутствовали представители администрации города.

Допомога людям та територіальній обороні.

З перших днів війни прихожани храму Христа Спасителя в місті Южноукраїнськ, організували в храмі бомбосховище, де люди не просто ховаються під час тривоги, а і ночують, можуть поїсти та попити чай! Всіх стараються обігріти і створити умови для того, щоб люди відчували себе захищеними! В підвальному приміщенні є кухня, де годують гарячими обідами наших захисників з територіальної […]