Соціальна допомога Вознесенської єпархії.

22 березня церква молитовно вшановує пам’ять сорока мучеників Севастійських. Ці святі мужі були родом з Каппадокії (нині територія Туреччини), проходили військову службу у складі римського війська. За відмову поклонитися ідолам, вони були піддані тортурам, зігнані в крижане озеро в якому і обріли мученицький вінець за вірність Богу і стійкість у вірі. Молитвами святих мучеників Севастійських нехай стверджує Господь українське воїнство!

Опісля літургії передосвячених Дарів, відвідав будинок для людей похилого віку, що в смт. Доманівка. Силами і стараннями нашої громади передав підготовані гостинці для наших “сивочолих ангелів”. Для них важлива наша турбота та опіка, це наш святий обов’язок, не забуваймо про нього.